Новорічні свята у закладах культури Моринської ОТГ

Новорічні свята у закладах культури Моринської ОТГ

Новорічні свята – чарівні. Кожна дитина і доросла людина з нетерпінням чекають свята Нового Року. Ялинка, подарунки, салют, здійснення мрії, святковий настрій – із такими словами у більшості людей асоціюється новорічне свято. Мабуть, кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно… Всі люди в душі є мрійниками. Кажуть, якщо в Новий рік загадати бажання воно обов’язково здійсниться. Напередодні Нового року у клубних закладах Моринської об’єднаної територіальної громади відбулися Новорічні свята.

29 грудня у Моринському сільському будинку відбулося новорічно–різдвяне свято «Україна колядує, колядує свя земля». Самодіяльні артисти підготували цікаву святкову програму, зі сцени лунали запальні Новорічно-Різдвяні пісні та щедрівки, цікаві гуморески. Відрадно, що в святковій програмі брали участь і діти. Це вселяє надію на те, що самодіяльність на сільській сцені стане цікавішою і різноманітнішою. Привітав жителів громади із святами і сільський голова Моринської об’єднаної територіальної громади Анатолій Видута, бажав найдорогоціннішого – здоров’я, щастя, життєвих гараздів та гарного настрою.

У Виграївському сільському будинку культури проведено новорічне свято «Новий рік настає» . В. о. старости села Виграїв Галина Чередник поздоровила усіх присутніх з наступаючими новорічними святами. Аматори художньої самодіяльності вітали жителів та гостей села новорічними піснями, колядками та веселою сценкою. Дід Мороз та Снігуронька з дітлахами танцювали навколо ялинки хоровод, дітки розказували віршики, та отримали від Діда Мороза цукерки.

У цікавій формі, 30 грудня, пройшло новорічне свято для маленьких жителів села Нехворощ.  Діти отримали багато незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах, водили веселі хороводи навколо красуні-ялинки. По закінченню свята малюки отримали солодкі подарунки від Дід Мороза.