Золоте весілля в Моринській ОТГ

Золоте весілля в Моринській ОТГ

Півстоліття разом. 2 лютого – чудова дата золотого весілля, яке зустріли жителі с.Сотники подружжя Соломах Валентин Пилипович та Євдокія Петрівна.

Хлібом-сіллю золоті ювіляри зустрічали гостей, бо ж на святі зібралася родина. Із щирими вітаннями і задушевними піснями завітали художній колектив сільського будинку культури та виконуючий обов’язки старости села Анатолій Шабельник. Ведуча Галина Берлюта створила справжнє дійство золотого весілля. Подружжя поринуло у святкову подію, яка відбулася рівно 50 років тому. Дружка та боярин розстелили весільний рушник, на який стали наші ювіляри. Під вигуки « гірко» привітали одне одного. На благополуччя та довголіття молодят обсипали зерном і цукерками. Зі святом батьків привітали діти. На протязі всього дійства звучали весільні пісні у виконанні місцевого ансамблю « Любисток».

Валентин Пилипович та Євдокія Петрівна колишні учасники місцевого ансамблю « Мальви». Тож за святковим столом лунала ціла низка українських пісень. Хай Бог береже цю співучу родину на довгі та щасливі роки.