Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

Заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

Майдан насправді – це не місце в центрі Києва, де не так давно вирували криваві події, гинули люди. Майдан найперше – це місце в душі кожного  українця, де він на одинці з власним сумлінням виборює свою Україну – чесну, справедливу, сильну та вільну від усякої скверни. На жаль майдан наших душ донині рясно скроплюється кров’ю найкращих синів і дочок.

20 лютого бібліотекар Пішківської сільської бібліотеки провела годину пам’яті Небесної Сотні  «Не відболить ніяк : не відболить найбільша з ран – розстріляний майдан».  Вшанували пам’ять загиблих на Майдані поетичними рядками та хвилиною мовчання. Бібліотекар познайомила присутніх з літературою, яка є в бібліотеці, в якій висвітлюються буремні  події на Майдані Незалежності  шість років тому.  Також Галина Семенівна зачитала розповіді очевидців тих історичних подій.

Працівники культури села виграїв провели для дітей та їх батьків тематичний вечір: «Небесна Сотня – ангели, які тримають українське небо». Розповіли дітям про страшні події, які відбувалися на Майдані у лютому 2014 року. Скільки загинуло мирних жителів, пропало безвісти, як люди рятувалися шукаючи прихистку у Михайлівському соборі. Читали для дітей вірші про Майдан. Та приєдналися до акції «Ангели пам’яті».  Разом з дітьми виготовили ангелів, які були свідками розстрілу мирних людей та  розвісили на дереві біля будинку культури.