Жінки-Берегині

Жінки-Берегині

Свято Жінки-Берегині відбулося днями у Будинку культури с. Моринці. Формат свята передбачав три напрямки сценічного дійства, бо включав у себе власне жіноче свято, а також Масляну, або Колодія і 206 річницю від дня народження нашого генія і пророка Т.Г.Шевченка.


Привітання жінкам – матерям, сестрам, дружинам, коханим – виголосив голова Моринської громади Анатолій Видута. Його теплі, проникливі слова знайшли належний відгук у присутніх.


А тоді почалося цікаве дійство. Глядачі насолоджувалися веселими сценками, гарними народними піснями, віншуваннями жінки, як берегині родинного гніздечка, особливо припали до душі виступи хлопчиків із гурту «Перлинка», хоч, правду кажучи, дівчатка теж не підкачали. Мами та бабусі залишилися задоволені. Та й дорослі учасники ансамблю «Калинонька» теж показали свою зрослу майстерність, за що були нагороджені оплесками. Сподобалися глядачам, наприклад, пісня «Утоптала стежечку», на слова Т.Г.Шевченка, попурі на тему українських народних пісень, що починаються на «Ой». Одним словом артисти старались, глядачі залишилися задоволені і з надією чекають нових виступів самодіяльних артистів. Окрім концерту присутні мали змогу переглянути книжкову виставку, приурочену до Шевченкових днів, а також виставку робіт дитячого гуртка «Умілі руки».