У Нехворощанському сільському клубі відбувся святковий концерт до Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.

У Нехворощанському сільському клубі відбувся святковий концерт до Міжнародного жіночого дня – 8 Березня.

У Нехворощанському сільському клубі, 8 березня, відбувся святковий концерт «Найкращі жінки живуть в Україні», присвячений до Міжнародного жіночого дня.
Сьогодні важко назвати хоча б одну сферу діяльності, де б не працювали жінки, як неможливо собі уявити будь-яку професію без чарівних посмішок, дбайливих рук і небайдужих жіночих сердець. Дуже важко жити без ласкавого маминого погляду і лагідних рук, які завжди втішать і заспокоять, без очей коханої жінки, які розуміють все, чим ти живеш, без голосу донечки, який дає наснагу і надію на майбутнє, без мудрої поради бабусі.
У це прекрасне свято з вітальним словом до присутніх звернувся в.о. старости сіл Пішки, Нехворощ, с-ще Зелена Діброва Віталій Сідіченко та депутат сільської ради Людмила Гончаренко. Побажали міцного здоров’я, добра, розуміння, жіночого щастя, завжди залишатися чарівними і коханими.
З прекрасним весняним святом усіх жінок вітали учасники художньої самодіяльності, бажали любові, добра, успіхів. Свої музичні вітання дарували Іван та Любов Ленди, Дар’я Копійка, Галина Білоус та самодіяльний вокальний ансамбль «Нехворощанка». Дар’я Копійка, Олександра та Марія Гнатенки продекламували вірші про прихід весни та материнську любов. Веселого настрою додали гуморески від Галини Білоус.
На сам кінець, усі глядачі бурхливими оплесками дякували учасникам концертної програми за яскраве, неперевершене свято та отримані приємні моменти від надзвичайно хорошого і красивого концерту.