Оголошення

Оголошення


Покрокова інструкція: як підприємцю без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю

ФОПи Черкащини отримають допомогу на дітей

Черкаській обласній лікарні придбали ампліфікатор для ПЛР-діагностики (фото)

348: оперативна інформація щодо випадків коронавірусу в області

«Велике будівництво» на Черкащині триває, – Роман Боднар (фото)

Соцзахист, COVID-19 та інше: в обласному контактному центрі надають роз’яснення громадянам з різних питань

На Черкащині відзначають день Європи в діджитал-форматі

Кабмін затвердив перспективний план формування територій громад Черкащини

Комісія ДФРР погодила черкаські проекти будівництва

Адміністратори центрів надання адмініпослуг Черкащини пройшли онлайн-навчання

Суд задовольнив заяву адміністрації та зупинив рішення міськвиконкому про послаблення карантину (документ)

Про поширення коронавірусної інфекції COVID-19 в області

Інтерактивно про альтернативне. В ОДА розробили карту «зелених» електростанцій

Черкащина отримала засоби індивідуального захисту для медпрацівників

Підприємиці, що пікетує під ОДА, запропонували зручні умови кредитування

Питання підтримки учасників АТО обговорили під час онлайн-наради

Із 11-го: в ОДА розповіли про визначені міністерством нові правила послабленого карантину

В ОДА розповіли про ситуацію з поширенням коронавірусної інфекції

Держпраці запроваджує гарячу лінію для медичних працівників, які захворіли на COVID-19

Про підтримку бізнесу під час карантину на державному рівні

«Дорожніх» підрядників закликали сплачувати ПДФО в місцеві бюджети Черкащини

В області контролюють дотримання прав та інтересів дітей, які перебувають в закладах інституційного догляду в карантинний період

Черкаська ОДА спрямувала позов до суду щодо незаконності рішення міськвиконкому

З 11 травня в Україні починають зняття перших карантинних обмежень

Юрій Лесюк про ситуацію з COVID-19 в області

В ОДА запропонували смілянським підприємствам ЖКГ «оздоровчі» дорожні карти

Плюс 4,5 млрд грн: Департамент фінансів ОДА про бюджетні надходження за чотири місяці року

У травні 2020 року пенсіонери Черкащини отримають проіндексовану пенсію

Про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Моринський ліцей з дошкільною групою імені Героя Радянського Союзу А.П.Харьковця Моринської сільської ради Корсунь-Шевченківського району Черкаської області

(Додаток) Перелік тестових питань та зразок ситуаційного завдання для кандидатів на посаду керівника державного закладу загальної середньої освіти. Критерії оцінювання.

Для авторів проектів бюджету участі (громадського бюджету) Моринської ОТГ!Механізм отримання пільг на оплату житлово – комунальних послуг

Починаючи з жовтня 2019 року відповідно до Закону України від 09.11.17 № 2189-VIII “Про житлово-комунальні послуги” пільги на оплату житлово-комунальних послуг громадянам, що мають на них право відповідно до законодавства, надаються у грошовій формі.

Розраховані органами соціального захисту населення “Ощадбанк” для подальшого проведення ним розрахунків з надавачами послуг за кожного конкретного пільговика (безготівкова форма).

Пільговикам, які до 15 жовтня поточного року подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, виплата буде здійснюватися у готівковій формі у зазначений у заяві спосіб (банк або пошта).

У зв’язку з цим платіж за послугу нараховується підприємствами житлово-комунального сектору у повному обсязі, без врахування знижки, яка надається
пільговику.

У разі отримання готівки пільговик має сплатити спожиті послуги повністю.

Інші пільговики сплачують, як і раніше, частину платежу, а суму пільги за них перерахує надавачу послуг АТ Ощадбанк (за наявності даних про номер мобільного телефону пільговик отримає інформаційне повідомлення від банку про проведені платежі).

Враховуючи, що відповідний механізм запроваджується в Україні вперше, через неточності в даних з технічних причин можуть бути випадки ненарахування окремим особам суми пільги за жовтень 2019 року. У такому разі громадянам рекомендовано звертатися до органу соціального захисту населення за місцем проживання. Сума пільги за жовтень буде донарахована в наступному місяці.


Увага! Робота мобільних точок доступу до надання безоплатної правової допомоги

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки силового захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства»,при Черкаській обласній державній адміністрації дієрегіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (адреса: м. Черкаси, бульв. Шевченка, 185, номер гарячої лінії: (0472) 33-00-27).

З метою надання якісної правової допомоги діють мобільні точки доступу до надання безоплатної правової допомоги, що здійснюють виїзди у населені пункти Черкаської області. До складу мобільних точок входять представники Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області та нотаріуси.

Інформуємо, що виїзд мобільної точки буде здійснено:

14.11. 2019 – с.Квітки, вул.Орджонікідзе ,22, Квітчанська сільська рада, Корсунь – Шевченківський район.

Запрошуємо громадян, землевласників, землекористувачів, громадські організації, засоби масової інформації!Сучасний стоматологічний кабінет в Моринській амбулаторії загальної практики сімейної медици

В допомогу батькам


Увага!

Робота мобільних точок доступу до надання

безоплатної правової допомоги

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки силового захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства»при Черкаській обласній державній адміністрації дієрегіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств(адреса: м.Черкаси, бульв. Шевченка, 185, номер гарячої лінії:(0472) 33-00-27).

Щотижня мобільні точки доступу до надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області, до складу яких входять представники Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Черкаській області та нотаріуси, здійснюють виїзди у райони з метою надання якісної правової допомоги.

На наступному тижні виїзд буде здійснено: 20.06.2019 – с. Селище, Селищенська сільська об’єднана територіальна громада, Корсунь-Шевченківський район.

Запрошуємо громадян, землевласників, землекористувачів, громадські організації, засоби масової інформації!


В Черкаській області за підтримки агроіндустріального холдингу ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» розпочинається проект «Село. Кроки до розвитку (Черкащина-2019)».


Оголошується конкурс на створення офіційної символіки (герба, та гімну) Моринської об’єднаної територіальної громади


Кохання поза часом 2019


До уваги жителів сіл Сотники, Виграїв, Пішки, Ситники, Нехворощ


Шановні жителі населених пунктів Моринської ОТГ! Нагадуємо про необхідність підписання декларації з вашим сімейним лікарем щодо надання вам первинної медико-санітарної допомоги!


Увага! Збір проектних ідей до Плану реалізації Стратегії розвитку Моринської об’єднаної територіальної громади на період 2019- 2021 рр.


З 02 липня 2018 року змінено реквізити рахунків для зарахування додатків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів.


До відома тих, хто розшукує рідних  чи близьких, які загинули, або зникли безвісти в роки ВВв. Оприлюднюємо  список  воїнів, які поховані в братській могилі с. Виграїв,  Корсунь-Шевченківського р-ну, Черкаської обл.. Список воїнів Радянської Армії загинувших під час Великої Вітчизняної війни і похоронених в братській могилі с.Виграїв (Корсунь-Шевченківського р-ну, Черкаської обл.)


До відома тих, хто розшукує рідних  чи близьких, які загинули, або зникли безвісти в роки ВВв. Оприлюднюємо  список  воїнів, які поховані в братських могилах сіл Пішки, Моринці, Сотники,  Корсунь-Шевченківського р-ну, Черкаської обл..